Przejdź do menu Przejdź do treści

Współpraca

Naszym partnerem jest Młody Kraków 2.0.

W marcu 2020 r. Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK podpisał z Uniwersytetem Pedagogicznym porozumienie o współpracy na rzecz krakowskiej młodzieży. Dotyczy ono przedsięwzięć edukacyjnych i badawczych, takich jak KRAKOWSKI BAROMETR MŁODZIEŻY, organizację wykładów otwartych i warsztatów, a także praktyk studenckich i zajęć stażowych.

Porozumienie o współpracy zostało podpisane przez Andrzeja Kuliga, zastępcę prezydenta Krakowa ds. polityki społecznej i komunalnej oraz prof. dr. hab. Bogusława Skowronka, prorektora ds. kształcenia UP. We współpracę z miastem zaangażuje się Instytut Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Współpracujemy z czeskimi badaczami edukacji z Institute for Research and Development of Education

Centrum Badań Młodzieży współpracuje z Centrum Studiów i Edukacji na Rzecz Bezpieczeństwa Uniwersytetu Wrocławskiego. W zakresie tej współpracy jest organizacja wspólnych konferencji oraz realizacja wspólnych projektów badawczych. W nowym roku przymierzamy się do przeprowadzenia wspólnych badań zorientowanych na bezpieczeństwo młodzieży.